Hakkımızda

Royal Park Artemisia Club Hakkında

royal park artemisia club
fethiye'ye 6.0  km,ölüdeniz plajına 5.0 km,
dalaman havaalanı'na 50 km.

royal park artemısıa club ölüdeniz'in tatil merkezi hisarönü köyünün üzerinde,baba dağı'nın eteğinde nefis bir manzaranın çam ağaçları ıle bütünleştiği köşesinde bulunmaktadır. yerleşim alanları ve yoldan geçen araç trafiğinin gürültüsünden uzak  çam ormanıyla iç içe dağ, vadi ve havuz manzaralı odaları ve konumu ıle sizlere rüya gibi bir tatil sunmaktadır.

gerek bulunduğu konum gerekse ağaçlarla iç içe olması sebebiyle misafirlerimiz tesisimize ulaştıkları andan itibaren nem ve sıcaklık konusunda hissedilir bir ferahlığı fark edebileceklerdir tesisimiz artemısıa royal park club otel 50 m uzunluk ve 600 m2 büyüklüğündeki bölgenin en büyük havuzunda havuz keyfini çıkarırken   aqua su kaydırağı ile siz ve çocuklarınız bambaşka bir keyifi tatma şansına sahip olacaksınız.

geniş bir yaşam alanı ve sizin rahatlık ve konforunuz için tasarlanmış odalarımız tüm günün mutlu yorgunluğunu unutmanızı sağlayacaktır.

yarım pansiyon anlaşıyla hizmet veren tesisimiz açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile havuz başında güleryüzlü personelimizle sizleri karşılarken -  tüm gün alkollü ve alkolsüz içecek ve snack menüleriyle hizmet veren havuz barımız yarım pansiyon konsepti haricinde hizmetinizde olacaktır.

rahat,sessiz,huzur dolu,her tarafı  harıka manzaralı,denız ve doga  cenneti  bir çevre içinde eğlenerek unutamayacağınız bır tatil için ideal en ideal mekanı sunar.